Salt science - fresh ideas
 
Meet SALT at...
25
May
JubaJubafestival i Trondheim • 25. May - 26. May
3
Jun
Helsinki • 3. June - 5. June
4
Jun
“Dypdykk” marin forsøpling, prosjektet Ren Kyst
Tromsø • 4. June - 7. June
13
Jun
17
Jun
Feltarbeid på prosjekter MAP, marin forsøpling
Øst-Finnmark • 17. June - 14. July
Three latest
News
(only in Norwegian)
Three selected
Projects
Latest on
Twitter
Latest on
Instagram
    • Vi er tilstede på #OceanWeek2019 med @ntnu i Trondheim denne uken. Erlend fortalte om prosjektet Fishing for Litter under sesjonen #OceanHealth - se hans budskap i vår story👊🏽🧜🏼‍♂️
    • Hva slags søppel er det fiskerne får som bifangst? Vi har gjort plukkanalyse av avfall fra Fishing for Litter. 📸, @tdraegni #fishingforlitter #fishing #norway #marinelitter #marinforsøpling #marinedebris #marinebiology #saltlofoten
    • Stup for havet! Hopp for klima og for fremtiden. I dag hoppet voksne i arbeidslivet i havet for å gi oss selv en real kalddusj for å minne oss på at vi hver dag må jobbe for fremtidige generasjoners livsgrunnlag. Et rent hav, ren luft og et levelig klima. 📸  Lisa Blom #stupforhavet #skolestreik #klima #forocean #passionforocean #tavaha
    • Nytt ansikt i SALT! Velkommen til Maria. Og - vi har fått nye lokaler i en gammel såpefabrikk. #kompåbesøk #trondheim #salt #jarleveien #marinbiologi #ntnu #såpefabrikk #todaysoffice
    • Gratulerer med vellykket disputas, Therese! I mastergraden har hun samarbeidet med SALT for å finne ut av hvor ofte strender bør ryddes for å hente ut mest mulig avfall. Marthe i SALT har vært Thereses bi-veileder. #ntnu #marinelitter #science #ocean #trondheim #master #lofoten #utdanning
    • Vi har fått vårt første utenlandske kontor! Det neste halvåret finner du Guri i Vancouver. 🍁 🇨🇦 #canada #vancouver #law #science #saltlofoten #universityofbritishcolumbia #ocean #imwithocean
    • @tdraegni har deltatt på Svalbardseminaret og snakket om Dypdykk-prosjektet vårt fra øya. #svalbard #longyearbyen #svalbardseminaret #tavaha #imwithocean #arctic #utno #liveterbestute #science #marinelitter
    • Vi elsker tang og tare!  Sammen med NIVA har vi vært på skoleturne på #Vega og #Frøya. Sjekk ut hele filmen på YouTube. Link i bio. 🎥 @fjellfroskmedia #kelp #thekelpexperience #seaweed #tang #school #skole #undervisning #ocean #norway
    • Mye interessant under årets @arcticfrontiers. SALT har arrangert workshop, ledet Emerging Leaders, holdt petha kutcha, deltatt i debatter og poster sessions. #tromsø #arctic #arcticFrontiers #norway #marinelitter #science #ocean #imwithocean

  • Laura Johanne Olsen

    Home port
    Svolvær

    (+47) 907 51 275

    laura@salt.nu

    Les detaljer om mannskapet

    Laura Johanne Olsen

    Ragnhild Ørnes

    Home port
    Svolvær

    (+47) 414 49 613

    ragnhild@salt.nu

    Les detaljer om mannskapet

    Ragnhild Ørnes

    Hilde Rødås Johnsen

    Home port
    Ramberg

    (+47) 996 43 335

    hilde@salt.nu

    Les detaljer om mannskapet

    Hilde Rødås Johnsen

    Marthe Larsen Haarr

    Home port
    Svolvær

    (+47) 902 24 437

    marthe@salt.nu

    Les detaljer om mannskapet

    Marthe Larsen Haarr

    Erlend Standal

    Home port
    Trondheim

    (+47) 454 54 687

    erlend@salt.nu

    Les detaljer om mannskapet

    Erlend Standal

    Vilma Havas

    Home port
    Oslo

    (+47) 463 84 268

    vilma@salt.nu

    Les detaljer om mannskapet

    Vilma Havas

    Guri Hjallen Eriksen

    Home port
    Vancouver

    (+47) 414 49 621

    guri@salt.nu

    Les detaljer om mannskapet

    Guri Hjallen Eriksen

    Fredrik Johannessen

    Home port
    Ramberg

    (+47) 980 88 300

    fredrik@salt.nu

    Les detaljer om mannskapet

    Fredrik Johannessen

    Ingrid Wester Amundsen

    Home port
    Oslo

    (+47) 928 39 961

    ingrid@salt.nu

    Les detaljer om mannskapet

    Ingrid Wester Amundsen

    Tora Tokvam Drægni

    Home port
    Oslo

    (+47) 916 95 344

    tora@salt.nu

    Les detaljer om mannskapet

    Tora Tokvam Drægni

    Jannike Falk-Andersson

    Home port
    Tromsø

    (+47) 416 14 770

    jannike@salt.nu

    Les detaljer om mannskapet

    Jannike Falk-Andersson

    Ane Oline Roland

    Home port
    Ramberg

    (+47) 991 52 874

    ane@salt.nu

    Les detaljer om mannskapet

    Ane Oline Roland

    Emil Røthe Johannessen

    Home port
    Ramberg

    (+47) 986 81 599

    emil@salt.nu

    Les detaljer om mannskapet

    Emil Røthe Johannessen

    Eskil Dahl Olaussen

    Home port
    Tromsø

    (+47) 926 23 472

    eskil@salt.nu

    Les detaljer om mannskapet

    Eskil Dahl Olaussen

    Liz LaMora

    Home port
    Svolvær

    (+47) 919 22 802

    liz@salt.nu

    Les detaljer om mannskapet

    Liz LaMora

    Malin Jacob

    Home port
    Svolvær

    (+47) 901 31 416

    malin@salt.nu

    Les detaljer om mannskapet

    Malin Jacob

    Ingvill Warholm

    Home port
    Trondheim

    (+47) 951 57 300

    ingvill@salt.nu

    Les detaljer om mannskapet

    Ingvill Warholm

    Maria Pettersvik Arvnes

    Home port
    Trondheim

    (+47) 906 23 689

    maria@salt.nu

    Les detaljer om mannskapet

    Maria Pettersvik Arvnes

    Brita Staal

    Home port
    Svolvær

    (+47) 938 42 352

    brita@salt.nu

    Les detaljer om mannskapet

    Brita Staal

    Carl Höjman

    Home port
    Svolvær

    (+47) 919 03 484

    carl@salt.nu

    Les detaljer om mannskapet

    Carl Höjman

    Michael Pantalos

    Home port
    Svolvær

    (+47) 919 04 851

    michael@salt.nu

    Les detaljer om mannskapet

    Michael Pantalos