Salt kunnskap - friske idéer
 
Møt SALT på...
27
Mar
Restaurant "Under", Lindesnes • 27. mars
1
Apr
Feltarbeid på prosjekter MAP, marin forsøpling
Aust-Agder • 1. april - 12. april
17
Jun
Feltarbeid på prosjekter MAP, marin forsøpling
Øst-Finnmark • 17. juni - 14. juli
Tre siste
Nyheter
Tre utvalgte
Prosjekter
Siste på
Twitter
Siste på
Instagram
    • @sparebank1nordnorge har gitt SALT et drømmeoppdrag - en podcast om næringslivet i nord. I første episode møter Kjersti reineier Inga Anne Karen Sara. Link til podcast i bio. 📸 @ingvillwarholm #podcast #codcast #sparkebank1nordnorge #finnmark #rein #reindrift #deer #visitnorway #norway #sami #samiskkultur
    • Stup for havet! Hopp for klima og for fremtiden. I dag hoppet voksne i arbeidslivet i havet for å gi oss selv en real kalddusj for å minne oss på at vi hver dag må jobbe for fremtidige generasjoners livsgrunnlag. Et rent hav, ren luft og et levelig klima. 📸  Lisa Blom #stupforhavet #skolestreik #klima #forocean #passionforocean #tavaha
    • Nytt ansikt i SALT! Velkommen til Maria. Og - vi har fått nye lokaler i en gammel såpefabrikk. #kompåbesøk #trondheim #salt #jarleveien #marinbiologi #ntnu #såpefabrikk #todaysoffice
    • Gratulerer med vellykket disputas, Therese! I mastergraden har hun samarbeidet med SALT for å finne ut av hvor ofte strender bør ryddes for å hente ut mest mulig avfall. Marthe i SALT har vært Thereses bi-veileder. #ntnu #marinelitter #science #ocean #trondheim #master #lofoten #utdanning
    • Vi har fått vårt første utenlandske kontor! Det neste halvåret finner du Guri i Vancouver. 🍁 🇨🇦 #canada #vancouver #law #science #saltlofoten #universityofbritishcolumbia #ocean #imwithocean
    • @tdraegni har deltatt på Svalbardseminaret og snakket om Dypdykk-prosjektet vårt fra øya. #svalbard #longyearbyen #svalbardseminaret #tavaha #imwithocean #arctic #utno #liveterbestute #science #marinelitter
    • Vi elsker tang og tare!  Sammen med NIVA har vi vært på skoleturne på #Vega og #Frøya. Sjekk ut hele filmen på YouTube. Link i bio. 🎥 @fjellfroskmedia #kelp #thekelpexperience #seaweed #tang #school #skole #undervisning #ocean #norway
    • Mye interessant under årets @arcticfrontiers. SALT har arrangert workshop, ledet Emerging Leaders, holdt petha kutcha, deltatt i debatter og poster sessions. #tromsø #arctic #arcticFrontiers #norway #marinelitter #science #ocean #imwithocean
    • Hvorfor er det godt å bo i Lofoten??
Følg linken og del dine erfaringer 🙌https://no.surveymonkey.com/r/Jakten-på-Lofoten #lofoten #jaktenpålofoten #norway #parentalleave #beach #liveterbestute #utno #yrbilder #saltlofoten #baby #workout #outdoors #utpåtur #visitlofoten

  • Laura Johanne Olsen

    Hjemmehavn
    Svolvær

    (+47) 907 51 275

    laura@salt.nu

    Les detaljer om mannskapet

    Laura Johanne Olsen

    Ragnhild Ørnes

    Hjemmehavn
    Svolvær

    (+47) 414 49 613

    ragnhild@salt.nu

    Les detaljer om mannskapet

    Ragnhild Ørnes

    Hilde Rødås Johnsen

    Hjemmehavn
    Ramberg

    (+47) 996 43 335

    hilde@salt.nu

    Les detaljer om mannskapet

    Hilde Rødås Johnsen

    Marthe Larsen Haarr

    Hjemmehavn
    Svolvær

    (+47) 902 24 437

    marthe@salt.nu

    Les detaljer om mannskapet

    Marthe Larsen Haarr

    Erlend Standal

    Hjemmehavn
    Trondheim

    (+47) 454 54 687

    erlend@salt.nu

    Les detaljer om mannskapet

    Erlend Standal

    Vilma Havas

    Hjemmehavn
    Oslo

    (+47) 463 84 268

    vilma@salt.nu

    Les detaljer om mannskapet

    Vilma Havas

    Guri Hjallen Eriksen

    Hjemmehavn
    Vancouver

    (+47) 414 49 621

    guri@salt.nu

    Les detaljer om mannskapet

    Guri Hjallen Eriksen

    Fredrik Johannessen

    Hjemmehavn
    Ramberg

    (+47) 980 88 300

    fredrik@salt.nu

    Les detaljer om mannskapet

    Fredrik Johannessen

    Ingrid Wester Amundsen

    Hjemmehavn
    Oslo

    (+47) 928 39 961

    ingrid@salt.nu

    Les detaljer om mannskapet

    Ingrid Wester Amundsen

    Tora Tokvam Drægni

    Hjemmehavn
    Oslo

    (+47) 916 95 344

    tora@salt.nu

    Les detaljer om mannskapet

    Tora Tokvam Drægni

    Jannike Falk-Andersson

    Hjemmehavn
    Tromsø

    (+47) 416 14 770

    jannike@salt.nu

    Les detaljer om mannskapet

    Jannike Falk-Andersson

    Ane Oline Roland

    Hjemmehavn
    Ramberg

    (+47) 991 52 874

    ane@salt.nu

    Les detaljer om mannskapet

    Ane Oline Roland

    Emil Røthe Johannessen

    Hjemmehavn
    Ramberg

    (+47) 986 81 599

    emil@salt.nu

    Les detaljer om mannskapet

    Emil Røthe Johannessen

    Eskil Dahl Olaussen

    Hjemmehavn
    Tromsø

    (+47) 926 23 472

    eskil@salt.nu

    Les detaljer om mannskapet

    Eskil Dahl Olaussen

    Liz LaMora

    Hjemmehavn
    Svolvær

    (+47) 919 22 802

    liz@salt.nu

    Les detaljer om mannskapet

    Liz LaMora

    Malin Jacob

    Hjemmehavn
    Svolvær

    (+47) 901 31 416

    malin@salt.nu

    Les detaljer om mannskapet

    Malin Jacob

    Ingvill Warholm

    Hjemmehavn
    Trondheim

    (+47) 951 57 300

    ingvill@salt.nu

    Les detaljer om mannskapet

    Ingvill Warholm

    Maria Pettersvik Arvnes

    Hjemmehavn
    Trondheim

    (+47) 906 23 689

    maria@salt.nu

    Les detaljer om mannskapet

    Maria Pettersvik Arvnes

    Brita Staal

    Hjemmehavn
    Svolvær

    (+47) 938 42 352

    brita@salt.nu

    Les detaljer om mannskapet

    Brita Staal

    Carl Höjman

    Hjemmehavn
    Svolvær

    (+47) 919 03 484

    carl@salt.nu

    Les detaljer om mannskapet

    Carl Höjman