Salt kunnskap - friske idéer
 
Møt SALT på...
16
Jan
Bodø - Lofoten - Tromsø • 16. januar - 22. januar
20
Jan
Tromsø • 20. januar - 24. januar
14
Feb
Nordlandsforskning, Bodø • 14. februar
Tre siste
Nyheter
Tre utvalgte
Prosjekter
Siste på
Twitter
Siste på
Instagram
    • We've taken a deep dive into marine litter! See the whole video on YouTube. Link in bio. @calummacintyre5 #marinelitter #2minutesbeachclean #science #strandryddedagen #strandrydding #tavaha #plukkanopp #norway #plast #marinforsøpling #imwithocean
    • Se for deg en datamodell som alltid kan fortelle deg hvor det er søppel. Det har vi forsket på med @gridarendal, og sannelig blitt publisert i Marine Pollution Bulletin. Lenke i bio. #science #marinelitter #marinedebris #2minutesbeachclean #marinebiology #lofoten #imwithocean #plastic #norway #research
    • Havforsuring - hva skjer når nordlige farvann blir surere? Hør podcasten av @calummacintyre5. Lenke i bio. #podcast #oceanacidification #havforsuring #framsenteret #arctic #north #oceanhealth #imwithocean #soundcloud
    • Vårt skip er lastet med filmskapere. Møt vårt nyeste mannskapsmedlem @ingvillwarholm. Velkommen om bord! #film #saltlofoten #arctic #filmmaking #tv #imwithocean #likeagirl #velkommenombord #filmphotography #nrknewton
    • Det her er vi stolte av må vi si! Gasellevinner 2018 av @dagensnaeringsliv 💪🌊 Nå skal den SALTe skute erobre 2019. #gaselle2018 #gasellebedrift #nyttår #newyears #savetheocean #salt #business #startup
    • Vi ønsker dere en god og SALT jul, og et blått nytt år! 📸@ingvillwarholm #salt #nyksund #godjul #christmastree tmastree tmastree #vesterålen #drone #visitnorway #christmas #imwithocean #cristamascard
    • Ikke for å skryte, men Marthe i SALT har fått gullmedalje for fremragende forskning på hummer i Canada. #science #lobster #hummer #canada #newbrunswick #goldmedal #research
    • Møt de nye SALTe matrosene! Her finnes kunnskap om økonomi, marin forsøpling, fiskeri,  samfunnsgeografi, statsvitenskap, havbruk og miljøpsykologi. #lofoten #norway #imwithocean #oceancleanup #salt #north #fishing #science #nerd #cod #arctic
    • @tdraegni i SALT er i Rio de Janeiro i Brasil med Innovasjon Norge. #brazil #riodejaneiro #copacobana #marinedebris #marinforsøpling #strandrydding #marinelitter #2minutesbeachclean #ouroceans #imwithocean #oceancleanup #unep

  • Laura Johanne Olsen

    Hjemmehavn
    Svolvær

    (+47) 907 51 275

    laura@salt.nu

    Les detaljer om mannskapet

    Laura Johanne Olsen

    Ragnhild Ørnes

    Hjemmehavn
    Svolvær

    (+47) 414 49 613

    ragnhild@salt.nu

    Les detaljer om mannskapet

    Ragnhild Ørnes

    Hilde Rødås Johnsen

    Hjemmehavn
    Ramberg

    (+47) 996 43 335

    hilde@salt.nu

    Les detaljer om mannskapet

    Hilde Rødås Johnsen

    Marthe Larsen Haarr

    Hjemmehavn
    Svolvær

    (+47) 902 24 437

    marthe@salt.nu

    Les detaljer om mannskapet

    Marthe Larsen Haarr

    Erlend Standal

    Hjemmehavn
    Trondheim

    (+47) 454 54 687

    erlend@salt.nu

    Les detaljer om mannskapet

    Erlend Standal

    Vilma Havas

    Hjemmehavn
    Tromsø

    (+47) 463 84 268

    vilma@salt.nu

    Les detaljer om mannskapet

    Vilma Havas

    Guri Hjallen Eriksen

    Hjemmehavn
    Svolvær

    (+47) 414 49 621

    guri@salt.nu

    Les detaljer om mannskapet

    Guri Hjallen Eriksen

    Fredrik Johannessen

    Hjemmehavn
    Ramberg

    (+47) 980 88 300

    fredrik@salt.nu

    Les detaljer om mannskapet

    Fredrik Johannessen

    Anne Dupont Andersen

    Hjemmehavn
    Oslo

    (+47) 454 07 091

    anne@salt.nu

    Les detaljer om mannskapet

    Anne Dupont Andersen

    Ingrid Wester Amundsen

    Hjemmehavn
    Oslo

    (+47) 928 39 961

    ingrid@salt.nu

    Les detaljer om mannskapet

    Ingrid Wester Amundsen

    Tora Tokvam Drægni

    Hjemmehavn
    Oslo

    (+47) 916 95 344

    tora@salt.nu

    Les detaljer om mannskapet

    Tora Tokvam Drægni

    Jannike Falk-Andersson

    Hjemmehavn
    Tromsø

    (+47) 416 14 770

    jannike@salt.nu

    Les detaljer om mannskapet

    Jannike Falk-Andersson

    Ane Oline Roland

    Hjemmehavn
    Ramberg

    (+47) 991 52 874

    ane@salt.nu

    Les detaljer om mannskapet

    Ane Oline Roland

    Emil Røthe Johannessen

    Hjemmehavn
    Ramberg

    (+47) 986 81 599

    emil@salt.nu

    Les detaljer om mannskapet

    Emil Røthe Johannessen

    Eskil Dahl Olaussen

    Hjemmehavn
    Tromsø

    (+47) 926 23 472

    eskil@salt.nu

    Les detaljer om mannskapet

    Eskil Dahl Olaussen

    Liz LaMora

    Hjemmehavn
    Svolvær

    (+47) 919 22 802

    liz@salt.nu

    Les detaljer om mannskapet

    Liz LaMora

    Malin Jacob

    Hjemmehavn
    Svolvær

    (+47) 901 31 416

    malin@salt.nu

    Les detaljer om mannskapet

    Malin Jacob

    Calum MacIntyre

    Hjemmehavn
    Svolvær

    +47 905 66 725

    calum@salt.nu

    Les detaljer om mannskapet

    Calum MacIntyre

    Ingvill Warholm

    Hjemmehavn
    Trondheim

    (+47) 951 57 300

    ingvill@salt.nu

    Les detaljer om mannskapet

    Ingvill Warholm