Salt science - fresh ideas
  • Subscribe to news alert

  • Meet SALT at...
    12
    Nov
    Foredrag for elever, Kulturfabrikken
    Sortland • 12. November
    Three latest
    News
    (only in Norwegian)
    Three selected
    Projects
    Latest on
    Twitter
    Latest on
    Instagram
    • Hvorfor havner tau på avveie? Sammen med fiskeri- og havbruksnæringa prøver vi å finne svar og løsninger. 📸 @fjellfroskmedia #fishing #marinelitter #aquaculture #imwithocean #ouroceans #norway #seafood
    • We love kelp! Join The Kelp Congress in Svolvær tomorrow. We will be attending the panel discussion at 2pm at the cinema. #kelp #blueye #lofoten #underwater #drone #ocean #imwithocean #norway
    • Det er ikke så lett å komme i land alltid. Sånn som når hvalross helst vil danse rundt oss. Da får vi spille opp til dans på dekk. #sailing #walrus #barentssea #sail #russia #novajasemlja #arctic #alterego #science #expedition
    • Arendalsuka 2019 leverer gode samtaler og godt vær, og snart SALT foredrag på båten S/S Solrik! Her nyter @kjersti_eline_t_busch solen med god kollega i bransjen Bert van Bavel @nivaforskning
    • Cleaning beaches like a baws. 📸 Marthe Larsen Haarr #finnmark #beachcleanup #marinelitter #science #norway #tavaha #imwithocean #ouroceans #liveterbestute #fieldwork #utno #sommerinorge  #yrbilder
    • Novaja Semlja neste! I dag setter Michael og Marthe seil fra Murmansk til den russiske dobbeltøya Novaja Semlja i Nordishavet for å forske. Fair winds and following seas!
#sailing #science #russia #murmansk #novajasemlja #arctic #sail #alterego
    • Forskning på mikroplast med @nivaforskning, @infinitummovement og @infinitum_ ombord på @sailingvesselvega.
#science #sailing #mantatrawl #oslofjorden #mikroplastic #5gyres
    • Alt for SALT. #fieldwork #science #finnmark #visitnorway #utno #innovasjonnorge #liveterbestute #arctic #nature #hiking
    • Vi trodde vi hadde kommet til verdens ende, men det er visst søppel der også. Umåtelig vakker natur da. #fieldwork #finnmark #mittnordnorge #norway #science #strandrydding #marinelitter #tavaha #2minutesbeachclean

  • Laura Johanne Olsen

    Home port
    Svolvær

    (+47) 907 51 275

    laura@salt.nu

    Les detaljer om mannskapet

    Laura Johanne Olsen

    Ragnhild Ørnes

    Home port
    Svolvær

    (+47) 414 49 613

    ragnhild@salt.nu

    Les detaljer om mannskapet

    Ragnhild Ørnes

    Hilde Rødås Johnsen

    Home port
    Ramberg

    (+47) 996 43 335

    hilde@salt.nu

    Les detaljer om mannskapet

    Hilde Rødås Johnsen

    Marthe Larsen Haarr

    Home port
    Svolvær

    (+47) 902 24 437

    marthe@salt.nu

    Les detaljer om mannskapet

    Marthe Larsen Haarr

    Erlend Standal

    Home port
    Trondheim

    (+47) 454 54 687

    erlend@salt.nu

    Les detaljer om mannskapet

    Erlend Standal

    Vilma Havas

    I permisjon til
    04.05.2020

    Ta gjerne kontakt med en av oss andre i stedet!

    Les detaljer om mannskapet

    Vilma Havas

    Guri Hjallen Eriksen

    Home port
    Svolvær

    (+47) 414 49 621

    guri@salt.nu

    Les detaljer om mannskapet

    Guri Hjallen Eriksen

    Fredrik Johannessen

    Home port
    Ramberg

    (+47) 980 88 300

    fredrik@salt.nu

    Les detaljer om mannskapet

    Fredrik Johannessen

    Ingrid Wester Amundsen

    I permisjon til
    27.01.2020

    Ta gjerne kontakt med en av oss andre i stedet!

    Les detaljer om mannskapet

    Ingrid Wester Amundsen

    Tora Tokvam Drægni

    Home port
    Oslo

    (+47) 916 95 344

    tora@salt.nu

    Les detaljer om mannskapet

    Tora Tokvam Drægni

    Jannike Falk-Andersson

    I permisjon til
    13.01.2020

    Ta gjerne kontakt med en av oss andre i stedet!

    Les detaljer om mannskapet

    Jannike Falk-Andersson

    Ane Oline Roland

    Home port
    Ramberg

    (+47) 991 52 874

    ane@salt.nu

    Les detaljer om mannskapet

    Ane Oline Roland

    Emil Røthe Johannessen

    Home port
    Ramberg

    (+47) 986 81 599

    emil@salt.nu

    Les detaljer om mannskapet

    Emil Røthe Johannessen

    Liz LaMora

    I permisjon til
    16.03.2020

    Ta gjerne kontakt med en av oss andre i stedet!

    Les detaljer om mannskapet

    Liz LaMora

    Malin Jacob

    Home port
    Svolvær

    (+47) 901 31 416

    malin@salt.nu

    Les detaljer om mannskapet

    Malin Jacob

    Maria Pettersvik Arvnes

    Home port
    Trondheim

    (+47) 906 23 689

    maria@salt.nu

    Les detaljer om mannskapet

    Maria Pettersvik Arvnes

    Brita Staal

    Home port
    Svolvær

    (+47) 938 42 352

    brita@salt.nu

    Les detaljer om mannskapet

    Brita Staal

    Carl Höjman

    Home port
    Svolvær

    (+47) 919 03 484

    carl@salt.nu

    Les detaljer om mannskapet

    Carl Höjman

    Michael Pantalos

    Home port
    Svolvær

    (+47) 919 04 851

    michael@salt.nu

    Les detaljer om mannskapet

    Michael Pantalos

    Zhanna Tairova

    Home port
    Oslo

    (+47) 401 96 362

    zhanna@salt.nu

    Les detaljer om mannskapet

    Zhanna Tairova